Mudosoft Logo 1

Hosting Hizmeti

Verdiğimiz Web ve WordPress Hosting Hizmeti hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

WordPress Hosting

Başlangıç

Yeni Başlayanlar İçin
599₺
/ Yıllık
En İyi Fiyat

Profesyonel

Uzmanlar İçin
1499₺
/ Yıllık

Premium

Özel Projeler İçin
1899₺
/ Yıllık

Linux Web Hosting

Başlangıç

Yeni Başlayanlar İçin
399₺
/ Yıllık
En İyi Fiyat

Profesyonel

Uzmanlar İçin
899₺
/ Yıllık

Premium

Özel Projeler İçin
1799₺
/ Yıllık

Sık Sorulan Sorular

Hosting Paketlerimiz ile ilgili sık sorulan sorulara ulaşabilirsiniz.

WordPress altyapısına özel olarak geliştirilmiş hostinglerdir. WordPress web hosting aldığınızda altyapı kurmaya uğraşmadan daha kolay ve pratik şekilde WordPress adresinizi oluşturabilirsiniz. Hem siteyi oluşturma hem de kullanım sırasında size avantajlar sunacaktır. WordPress adresinizi barındırmak için en iyi çözümün WordPress hosting hizmeti kullanmak olduğunu unutmamalısınız.

WordPress hostingin en büyük özelliği, WordPress altyapısına göre özelleşmiş olmasıdır. Dolayısıyla WordPress sitenizi en iyi çalşıtıracak olan hosting türüdür. Sitenizin hızına artırmak, ulaşılabilirliğini artırmak, daha geniş bir kitleye hitap etmek ve güvenlik duvarı oluşturabilmek için WordPress hosting satın al seçeneği önerilir.

WordPress hosting Türkiye hizmeti size herhangi bir kodlama yapmadan, altyapı kurmaya gerek kalmadan sitenizi hazırlayabilme imkanı sunar. Her türlü konuda destek sağlıyoruz.

Linux işletim sistemi alt yapısı ile kurulan web siteleri birçok yönden avantaj sağlaması nedeniyle tercih edilir. Bu alt yapıyla kurulan web siteleri barındırma aracına ise Linux hosting denir. Birçok farklı içerik yönetim sistemini sorunsuz bir şekilde çalıştırır. Düşük maliyetle yüksek etkinlik göstermesi popülerliğinin artmasını sağlamıştır. 

 İhtiyaçlarınıza göre ve kullanım amacınıza göre farklı bir paket seçebilirsiniz. Başlangıç, Profesyonel ve Premium paketleri vardır. Paket özelliği arttıkça fiyatı da artar.